Ücretsiz Blogger temaları

2 yorum
Ücretsiz Blogger temaları
Ücretsiz Blogger temaları
Blogger, bildiğiniz gibi Google'un en eski ve en iyi ürünlerinden biridir. Her hangi bir ücret ödemeden, sadece Gmail hesabınızla Blogger'a kayıt olabilir ve blog sayfası oluşturabilirsiniz. Her ne kadar Blogger ücretsiz olarak 16 tane tema (şablon) kullanım imkanı verse de daha gelişmiş, daha iyi, SEO uyumlu, mobil uyumlu yeni Blogger temalarını da kullanabilirsiniz.

Blog sayfalarıyla bir çok alanda paylaşım yapanların zamanla farklı tasarımlara ihtiyacı olabiliyor. Tabi kullanıcı sayısının da gittikçe artması bu konuda bir çok tasarımcıyı tetikledi. Doğal olarak ta gün geçtikçe daha şık, daha profesyonel Blogger temaları piyasaya sürüldü. Örneklendirme yaparsak eğer yemek tarifleri için temalar, film dizi eleştirileri ile ilgili temalar, kişisel blog temaları ve benzerleri gibi.

Daha profesyonel Blogger temalarını ücretli satın alabileceğiniz gibi ücretsiz olarak indirebileceğiniz Blogger temaları da mevcut. Bu sayfada da sizler için ücretsiz olarak indirebileceğiniz birbirinden şık, güzel ve profesyonel en iyi Blogger temaları listeledim ve sürekli güncel tutmaya çalışacağım.

1. Dzine Blogger Teması


Dzine Blogger Teması
Dzine Blogger teması bir çok farklı konularda paylaşım yapanlar için tercih edilebilir bir tema. SEO dostu olan bu tema mobil uyumlu ve oldukça hızlı. Sosyal sayfa ikonları ve açılır menü yer alıyor temada. Ayrıca benzer içerikler eklentisi, breadcrumbs eklentisi, sosyal paylaşım butonları ve Blogger, Disqus, Facebook yorum sistemleri de ekli.

2. Bolt Blogger Teması


Bolt Blogger Teması
Bolt Blogger teması bir magazin teması olarak paylaşıma sunulmuş yalnız daha çok yeni nesil firma tanıtım sitelerini andırdığını söyleyebilirim. Mobil uyumlu ve SEO dostu olan bu temada sticky (yapışkan) menü ve bir çok farklı fonksiyonlar yer alıyor. Temayı canlı olarak incelemeniz daha iyi olacaktır.

3. Addiction Kişisel Blogger Teması


Addiction Kişisel Blogger Teması
Addiction kişisel Blogger teması gayet sade ve şık bir kişisel blog temasıdır. Özellikle bu temaya bayıldım. SEO dostu ve mobil uyumlu bu temada. Benzer yazılar eklentisi, açılır menü eklentisi ve kişisel bloglarda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eklentiler mevcut temada.

4. Easy Grid Blogger Teması


Easy Grid Blogger Teması
Mobil uyumlu olan Easy Grid Blogger teması, kişisel blog, fotoğraf blogu, haber ve dergi blogu olarak kullanılabilecek harika bir tema. Kolay açılır menü, tam ekran genişliği ve ızgara şeklinde yayınların sıralandığı gayet güzel bir tema.

5. N Light Blogger Teması


N Light Blogger Teması
N Light Blogger teması haber, magazin, dergi blogu olarak kullanılabilecek bir tema. SEO dostu ve mobil uyumlu olan bu tema oldukça hızlı. Sade ve şık olan N Light Blogger temasında breadcrumbs, benzer yazılar eklentisi var ayrıca emoji eklenebilir yorum kısmı ile gayet uyumlu bir temadır.

6. Braxton Blogger Teması


Braxton Blogger Teması
Moda blogu aynı zamanda kişisel blog olarak kullanabileceğiniz Braxton Blogger teması mobil uyumlu, oldukça şık ve sade Blogger temasıdır. Sticky (yapışkan) açılır menü, benzer yazılar, yazar hakkında gibi eklentilerin yer aldığı bu Blogger teması oldukça ideal bir şablondur.

7. Velocity Blogger Teması


Velocity Blogger Teması
Özellikle kişisel blog olarak kullanılabilecek oldukça sade ve şık bir tema Velocity Blogger teması. Tema mobil uyumlu ve benzer yazılar eklentisi, açılır üst menü, yazar hakkında eklentileri bulunmakta.

8. Ripple Pro Blogger Teması


Ripple Pro Blogger Teması
Ripple Pro, clean and responsive diye tabir edilen sade ve uyumlu bir Blogger teması. Öncelikle temanın çok şık eve sade olduğunu belirtmek isterim. Daha sonra mobil uyumlu ve SEO dostu bir tema. Temada mouse ile sürüklenebilen slider, açılır ve sticky(yapışkan) üst menü, benzer yazılar eklentisi, yazar hakkında eklentisi ve breadcrumbs eklentisi bulunuyor. Başta kişisel blog olmak üzere bir çok konuyla ilgili içerikleri paylaşabileceğiniz muhteşem bir Blogger teması.

9. Isimple Blogger Teması


Isimple Blogger Teması
Isimple Blogger teması bir magazin/haber/dergi teması olarak kullanılacağı gibi bir kişisel blog olarak ta kullanılabilir. Oldukça sade, mobil uyumlu bir Blogger teması. Benzer yazılar eklentisi ile birlikte farklı eklentilerde yer alıyor temada.

10. Mymag Blogger Teması


Mymag Blogger Teması
Haber, dergi, magazin gibi blog siteleri için kullanılabilecek ideal bir tema Mymag Blogger teması. Açılır üst menü, benzer yazılar eklentisi, yazar hakkında eklentisi ve ana sayfada etiket bazlı çoklu alanlar mevcut. Tema ayrıca SEO dostu ve mobil uyumlu bir Blogger teması.

11. Blogish Blogger Teması


Blogish Blogger Teması
Blogish Blogger teması kişisel blog olarak kullanılabilecek ideal bir temadır. SEO dostu ve mobil uyumlu olan temada, açılır üst menü, yazar hakkında eklentisi, benzer yazılar eklentisi bulunmakta. Sarı renklerle yakalanmış uyum, çok şık bir görünüm kazandırmış.

12. Nanopress Blogger Teması


Nanopress Blogger Teması
Tam anlamıyla haber teması diyebiliriz Nanopress Blogger temasına. Mobil uyumlu olan bu tema, haber blogları, haber siteleri olarak kullanılabilecek şık bir tema. Bir çok eklenti ve özellik mevcut temada.

2 yorum:

 1. Bugüne kadar hep dışarıdan temalar kullandım ancak artık Blogger'ın yeni güncellenen temalarını kullanıyorum. Yeniler de fena değil.

  Teşekkürler bilgiler için.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yeni temalar çok iyi gerçekten. Dün farklı bir blog sayfası açıp inceledim. Çok hoşuma gitti. Ben teşekkür ederim değerli yorumunuz için...

   Sil

Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.