Kullanım Şartları

Blog Tecrübem, 18.11.2016 tarihinde Ümit B. tarafından kurulan ve bizzat yönetilen bir kişisel blog sitesidir. Blog Tecrübem'de genel olarak Blogger sayfalarını geliştirici ipuçları ve webmaster konuları paylaşılmaktadır.

İçerik Kullanımı

Blog Tecrübem'de yer alan yazıların ve görsellerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların bazı şartları yerine getirilmesi halinde, ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür.

Kullanım Şartları
  • İçeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.
  • İçerikler eğer basılı bir alan için kullanılacaksa, Blog Tecrübem kaynak olarak gösterilmek zorundadır.
  • Blog Tecrübem'de yer alan içerikler sanal ortamda kullanılacaksa, aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına yada siteye yerleştirilmesi zorunludur. Ya da siteden Blogtecrubem.blogspot.com adresine link verilmelidir.
::Bu yazı Blog Tecrübem'den alınmıştır.
::Kaynak: Blogtecrubem.blogspot.com

Eğer üstteki şartlar kabul edilmeyip uygulanmazsa 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümleri için aşağıdaki bağlantıya ulaşın.

Kanun: https://www.tbmm.gov.tr/kanunlar/k4630.html

Yorumlar

Blog Tecrübem'e eklenen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumlardan dolayı hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul edilmemektedir. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk, yorumu ekleyen kullanıcıya aittir.

Yazılım ve Altyapı

Blog Tecrübem için Google'un ürünü olan Blogger blog sistemi kullanılmaktadır. Kullanılan tema Blogger'ın hazır temalarından biri olan Awesome Inc. temasıdır. Temanın SEO çalışmaları ve geliştirmeleri Ümit B. tarafından yapılmıştır.

İletişim

Blog Tecrübem'e erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. Blog Tecrübem’e ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa 15.01.2017 tarihinde güncellenmiştir.