Reklam

Reklam/Sponsor
Reklam/Sponsor
Yıllardır edindiğim internet ve blog tecrübelerinin ardından 18 Kasım 2016 tarihinde kurmuş olduğum kişisel blogum Blogtecrubem.blogspot.com'da, her gün bir tane özgün ve kaliteli içerik paylaşılmakta. Blogumda ağırlıklı olarak Blogger ve Wordpress sayfalarını geliştirici içerikler, webmaster konuları, SEO önerileri ve bilgilendirici liste yayınları yer almakta.

Ticari amaçlar gütmediğim kişisel blogumu kurma amacım, örnek bir blog sitesi oluşturmak ve diğer kullanıcılara elimden geldiğince teknik anlamda yardımcı olabilmektir. Reklamlardan gelen gelirler ise blogumun alt yapısını geliştirmek ve tanıtım yaparak daha çok kitleye ulaşmak için kullanılacaktır.

Blog Tecrübem adlı kişisel blogumun index değerlerini ve Alexa sıralamasını buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca sağ tarafta yer alan istatistik eklentisiyle de sayfa görüntüleme değerlerini görebilirsiniz.

Ücretlendirme:
  • Tanıtım yazıları için 30 tl talep ediyorum. Yazılar sizin tarafınızdan yazılır ve en fazla 2 link çıkışına izin verilir. Blogum var oldukça yazılarınız asla silinmez. Ayrıca ilgili sosyal medya sayfalarında da yazıların paylaşımı yapılır.
  • 300*300 px banner reklamları için aylık 50 tl talep ediyorum. Uzun süreli anlaşmalarda (en az 5 ay) indirim yapılabilir.
Bunların dışında etkinliklere sponsor olarak ta tanıtım yapmanız mümkündür. Ayrıntılı bilgi, öneri, istek için iletişim sayfasından benimle iletişime geçebilirsiniz.