Reklam

Blog Tecrübem Tanıtım
Blog Tecrübem Tanıtım
Blog Tecrübem, 2016 yılından bu yana yayın hayatını sürdüren, Blogger kullanıcılarına sayfalarını geliştirmeleri için faydalı içerikler paylaşan bir kişisel blogtur. Blog Tecrübem adlı kişisel blogda Blogger konularının yanı sıra webmaster konuları ve sosyal medyada sık konuşulan konular da yer almaktadır. Ayrıca bilgilendirici liste yayınları da paylaşılmakta.

Blog Tecrübem adlı kişisel blogun index değerlerini ve Alexa sıralamasını buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Ücretlendirme:
  • Tanıtım yazıları için 40 . Yazılar sizin tarafınızdan yazılır ve en fazla 2 link çıkışına izin verilir. Blog var oldukça yazılar asla silinmez. Ayrıca ilgili sosyal medya sayfalarında da yazıların paylaşımı yapılır.
  • 300*250 px banner reklamları için aylık 70 . Uzun süreli anlaşmalarda (en az 5 ay) indirim yapılabilir.
  • Faydalı bağlantı listesinde yer almak isterseniz eğer aylık ücret 40 . Uzun süreli anlaşmalarda (en az 5 ay) indirim yapılabilir.
Bunların dışında etkinliklere sponsor olarak ta tanıtım yapmanız mümkündür. Ayrıntılı bilgi, öneri, istek için iletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Örnek tanıtım yazıları için buraya tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Telif Hakkı © 2016 - Blog Tecrübem | Kişisel Blog | Tüm hakları saklıdır.
I Blogger!