Blog Tecrübem'de ilk yazım!

18 Kasım, 2016

Blog tecrübelerimde ilk yazım!
Merhaba sevgili okur! Öncelikle bu ilk yazımda biraz şaşkın olduğumu söylemeliyim. Bundan tam 5 yıl önce ilk blog yazdığım günler geldi aklıma.

Blog Tecrübem olarak açtığım bu blog sayfasında, 5 yıl içerisinde öğrendiğim, tecrübe edindiğim tüm bilgileri sizinle paylaşmak istediğim için açtım. Peki bu bilgiler neler?

Tecrübelerimden bahsetmek gerekirse; blog açma ve yönetme konusunda gerekli teknik bilgiler, bloglar için SEO çalışmaları ve önerileri, blogger eklentileri, blogger kod sorunları ve çözümleri, web site yönetimleri, blog yazarak para kazanma ve benzeri konularda tüm bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşacağım. Aynı zamanda bir çok alanda siz değerli okuyucularım için, faydalı olduğunu düşündüğüm bilgileri de paylaşmak isterim bu blogda.

Peki "Blog Tecrübem" adlı blogu neden açtım?


Öncelikle bu blogu açmamın temel sebebi para kazanmak değil. Bunu belirtmek isterim. Ama açtığım bu blogta, hep beraber büyümek isterim. Bu blog ile seo çalışmalarının nasıl yapıldığını, Adsense reklamlarının nasıl alındığını, blogger temalarının nasıl yüklendiğini ve nasıl yapıldığını canlı olarak size göstermek isterim. Açma sebebine gelince, ilk blog yazmaya başladığım zamanlar çok sorunlar yaşamıştık. Blogumuzu görsel açıdan geliştiremiyor ve istediğimiz noktalara ulaştıramıyorduk. Farklı dillerde yazılan bloglarda yarım yamalak öğrendiğimiz bilgilerde, açıkçası yetmiyordu. Gördüğüm bir kaç blog sayfaları beni bu konuda sizlere yazmama yöneltti. Daha önceki yıllarda blog sayfalarımda yaşadığım sorunları, yeni blog yazmaya başlayanların yaşamamasını istedim ve bu blogu kurdum.

Şiddetle takip etmenizi tavsiye ederim! 😊


Gerek farklı bilgiler, eleştiriler, yorumlar gibi yayınların yer aldığı kişisel paylaşımlarım, gerekse blogger ile ilgili özgün ve kaliteli paylaşımları mutlaka takip etmelisiniz. Yayınlarımı takip etmek isterseniz eğer e-bülten aboneliğini ya da sosyal medya hesaplarını tercih edebilirsiniz.

İşte, bu da benim kişisel blogum...

5 yorum:

 1. Seni Şiddetle takip ediyorum zaten :) Biraz daha fazla şiddet uygularsam blogda her yer benim adımla dolacak :) O yüzden birazcık şiddet göstersem olur mu? :D

  YanıtlaSil
 2. Severek ailecek takip ediyoruz...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yanlışlıkla paylaştım bu yazıyı, sanırım düzenlemem de gerekiyor :)

   Sil

Yorum yaparken:
1. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
2. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
3. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Blogger Yardım veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Telif Hakkı © 2016 - Blog Tecrübem | Kişisel Blog | Tüm hakları saklıdır.
I Blogger!